Smutne myśli na temat kondycji dziennikarstwa i polityki polskiej nachodzą człowieka po medialnym show pt. „Palikot dorabia się kosztem chorych dzieci”. Obłuda i hipokryzja mediów oraz konkurencji politycznej przybrała monstrualne wręcz rozmiary. Medialne ciotki-dewotki z TVN i GW zgodnym chórem zakrzyknęły z oburzenia i rzuciły się dziobać przewodniczącego Twojego Ruchu…[czytaj całość]
Nie taki Palikot cyniczny, jak go malują
Leave a reply
